خدمات کمک رسانی اتومبیل sos automobile

خدمات کمک رسانی اتومبیل sos

بیمه اتومبیل و خدمات کمک رسانی اتومبیل کمک رسان ایران sos

اتومبیل شما در مسافرت جاده ای همواره با خطر از کار افتادگی در اثر تصادفات، سانحه یا خرابی روبور است. در این مواقع انتقال اتومبیل به تعمیرگاه مناسب، تهیه لوازم یدکی برای تعمیر آن، انتقال سرنشینان به مقصد مورد نظر و مطمئن اولین و مهم ترین مشکل شما و خانواده شما است.

عدم آشنایی با امکانات موجود محلی، کمبود امکانات تعمیرگاهی و عدم دسترسی به لوازم یدکی مورد نیاز می تواند از یک سفر خاطره ای ناخوشایند و پرهزینه برای شما و خانواده تان به جا گذارد. اعزام سریع جرثقیل برای حمل اتومبیل به تعمیرگاه و ارسال همزمان اتومبیل از نزدیکترین محل برای انتقال سرنشینان به مقصد مورد نظر و بالاخره ارسال لوازم یدکی مورد نیاز به تعمیرگاه بی شک مشکلات را به حداقل خواهد رساند.

از سوی دیگر دارندگان اتومبیل در زندگی روزمره شهری نیز با خطر وارد آمدن خسارت به اتومبیل مواجه هستند و در این صورت طی نمودن مراحل مختلف دریافت خسارت از بیمه گر یکی دیگر از معضلات استفاده از پوشش های رایج بیمه بدنه است.

پوشش کمک رسانی اتومبیل، با هدف ارائه خدمات مناسب برای رفع مشکلات فوق طراحی و عرضه می گردد. این طرح علاوه بر ارائه خدمات اتومبیل در خارج از محل اقامت و در طول سفر در سراسر ایران، تسهیلات ویژه ای در اخذ بیمه نامه بدنه در اختیار عضو قرار می دهد که نمونه های آن بازدید اولیه اتومبیل در محل سکونت یا کار و پرداخت سریع خسارت می باشد.

با تسهیلات ویژه ای که بیمه گر کمک رسان برای اعضا این پوشش قائل گردیده، هزینه استفاده از مجموعه خدمات فوق کمتر از هزینه حق بیمه بدنه رایج است و عضو با هزینه ای کمتر نه تنها در اخذ بیمه بدنه و اتومبیل خود صرفه جویی می نماید بلکه به مجموعه تازه ای از خدمات کمک رسانی اتومبیل نیز دست می یابد.

در ضمن اگر اتومبیل فعلا نزد بیمه گر دیگری بیمه است، در زمان انتقال به این پوشش، کماکان از همه مزایا و تخفیف های عدم خسارت نیز استفاده خواهد نمود.
مزایای خدمات کمک رسانی اتومبیل

1- دسترسی شبانه روزی
خدمات کمک رسانی اتومبیل در کلیه ساعات شبانه روز و همه ایام سال در دسترس اعضا قرار دارد و عضو می تواند با یک تلفن به خدمات مورد نیاز دست یابد.

2- بانک اطلاعات اتومبیل
بانک اطلاعات اتومبیل کمک رسان با درخواست عضو اطلاعات زیر را در اختیار وی قرار می دهد:

-نشانی و تلفن نزدیکترین تعمیرگاه مجاز یا معتبر مورد نیاز اتومبیل
-نشانی و تلفن نزدیکترین فروشگاه لوازم یدکی مورد نیاز اتومبیل
-قیمت تقریبی لوازم یدکی مورد نیاز

3- انتقال اتومبیل به تعمیرگاه

انتقال اتومبیل به تعمیرگاه خدمات کمک رسانی اتومبیل sos
کمک رسان در صورت از کار افتادن اتومبیل عضو در تهران یا شهرستان‌ها، اقدام به حمل آن به تعمیرگاه مجاز یا معتبر منتخب عضو خواهد نمود.

4- انتقال سرنشینان اتومبیل
کمک رسان ایران همزمان با انتقال اتومبیل عضو، سرنشینان آن را از محل توقف اتومبیل خارج از مرکز و یا اقامت موقت خارج از مرکز (شهرستان‌ها) به مقصد مورد نظر عضو منتقل خواهد نمود.

5- تهیه و ارسال لوازم یدکی

تهیه و ارسال لوازم یدکی از خدمات کمک رسانی اتومبیل اس او اس
کمک رسان در صورت نیاز اتومبیل از کار افتاده به لوازم یدکی غیر قابل تهیه در محل، لوازم مورد نیاز را به هزینه عضو تهیه و به هزینه خود برای تعمیرگاه مورد نظر ارسال می نماید.

6- نظارت و کنترل کیفیت
نظارت و کنترل کیفیت تعمیرات احتمالی اتومبیل‌های عضو در صورت درخواست اعضا صورت خواهد گرفت. (هزینه تعمیر و لوازم یدکی در تعهد کمک رسان نمی باشد.)

7- چکاپ فصلی و قبل از سفر (فقط در تهران)

چکاپ فصلی و قبل از سفر خدمات کمک رسان ایران sos
ارائه چکاپ ادواری و قبل از سفر به درخواست عضو. (هزینه تعمیر و لوازم یدکی در تعهد کمک رسان نمی باشد.)

8- انتقال پزشکی

انتقال پزشکی اس او اس هرگاه سرنشینان اتومبیل عضو در اثر سانحه اتومبیل مصدوم و به یک مرکز پزشکی که امکانات کافی برای مداوا را ندارد
هرگاه سرنشینان اتومبیل عضو در اثر سانحه اتومبیل مصدوم و به یک مرکز پزشکی که امکانات کافی برای مداوا را ندارد منتقل گردند، کمک رسان انتقال پزشکی آنان را از آن مرکز به نزدیکترن بیمارستان و یا مرکز درمانی مناسب سازماندهی خواهد نمود.

9- بیمه بدنه

اعضایی که از شرکت کمک رسان بیمه‌ی بدنه خریداری می‌نمایند، از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد
اعضایی که از شرکت کمک رسان بیمه‌ی بدنه خریداری می‌نمایند، از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد
بازدید اولیه‌ی اتومبیل در محل سکونت یا کار انجام خواهد شد.
پرداخت خسارت بدنه‌ی اتومبیل در محل این شرکت در اسرع وقت صورت خواهد گرفت.

درباره بیمه کمک رسان ایران sos

جهت مشاوره و نحوه عضویت در شرکت کمک رسان ایران، تماس بگیرید شماره تماس : 09128188872

بیمه تکمیلی sos

بیمه تکمیلی sos شرکت کمک رسان ایران

مراکز طرف قرارداد بیمه sos

09128188872

تهران ، پونک، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بالاتر از نیایش، ساختمان الماس، طبقه 2، واحد 4